Objevte novou kolekci Herman Miller OE1
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
acoustics ergonomics
 design environment
Kolekce Herman Miller OE1 pro novou éru kultury na pracovišti
Pro objevování
Herman Miller OE1
Nová kolekce OE1 pro pracovní prostředí je optimalizovaná pro agilitu. Kolekce nabízí produkty navržené pro experimentování s prostorem a objevování nových možností. Název OE1 je odvozený od anglického spojení Optimized Essentials.
Kolekce nabízí například výškově stavitelné stoly, které jsou ideální pro týmovou i samostatnou práci. 
POKRAČOVAT 
Pro splnění vašich cílů
Designová kolekce
Jedná se o kolekci designových komponentů, které mohou být používané společně i jednotlivě. Těm, kdo jej používají, přináší zvýšení výkonnosti a agility. Flexibilní a smysluplné pracovní prostředí přesně na míru aktuálním požadavkům zajístíte i za pomoci vertikálních mobilních stěn, které kolekce nabízí. 
POKRAČOVAT 
TOP VÝHODY KOLEKCE OE1
minimalismus
okamžitá přestavitelnost
široká nabídka komponentů
dokonalá kombinovatelnost
multifunkční design
Dědictví Herman Miller
V roce 1964 George Nelson a Robert Propst představili kancelář Action Office, v sedmdesátých letech tuto myšlenku rozšířili o Action Office II., která způsobila revoluci ve stylu práce lidí. OE1 je něco nového. Název je odlišný, futuristický a zajímavý. Přirozeně vyvolává otázku: "Co znamená OE1?”
POKRAČOVAT
Facebook Instagram