Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Buzzispace
BuzziFelt Printed
Oživte svůj prostor. BuzziFelt látky nyní s hravými a kreativním potisky. Vyberte si přírodní nebo městský vzhled a vyřešte současně akustiku jakéhokoli prostoru.
Oživte své okolí
BuzziFelt materiál pohlcuje zvuky jako jsou například vyzváněcí tóny či ťukání do klávesnice. Jsou ideálním kreativním řešením k rozjasnění rohů a temných zákoutí. Nyní si jej můžete dopřát v 10 kreativních variantách.
Chci vidět více
BuzziFelt Printed a jeho povrch poskytuje vynikající absorpční schopnosti. Inovativní materiál vyroben z recyklované plsti se rychle ujal a s nadšením se používá dál. Podívejte se na různé potisky BuzziFelt Printed.
Prohlédnout si BuzziFelt Printed
Tyto nové potisky lze použít na šesti dobře známých produktech Buzzispace. Chcete vědět jaké to jsou?
Zjistěte více zde

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]