Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Herman Miller
Vytvořte si pracoviště přímo podle potřeb vaší firmy.
S produkty firmy Herman Miller je nákup nového nábytku do kanceláří radost. Pojďte se podívat a inspirovat jak by mohla vypadat i vaše firma.
Atlas
Rozvržení Atlas umožňuje lidem přizpůsobit prostor osobním potřebám. Přidáním pracovních nástrojů, jako jsou úložné prostory, světla nebo ramena monitoru, může jedinec doladit a přizpůsobit každou pracovní plochu podle individuální potřeby.
Chci vidět více
Memo
Memo je pracovní systém navržený tak, aby pomohl společnostem být pružnější. Je to efektivní platforma pro vytváření různých variant pracovišť. Lidé si mohou vybrat, které rozvržení a místo nejlépe vyhovuje jejich úkolům. Cenově přívětivé zpracování, které poskytuje funkčnost bez složitostí.
Chci vidět více
Ratio
Střídejte sezení a stání a získejte tak lepší kondici. Lidé, kteří se více pohybují, se cítí lépe. A lidé, kteří se cítí lépe i lépe pracují. Pracovní stůl s nastavitelnou výškou umožňuje plynulý přechod mezi sezením a stáním, což dává možnost uživatelům měnit polohu těla podle jejich potřeb po celý den.
Chci vidět více
Layout Studio Exchange
Layout Studio Exchange podporuje zdraví a pohodu tím, že přináší dynamický přístup k práci. Layout Studio Exchange je navrženo tak, aby nás rozhýbalo. Naše těla jsou přece stvořena k pohybu.
Chci vidět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]