Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Herman Miller
Cosm
Cosm získala ocenění FIRA
Společnost FIRA (Asociace pro výzkum nábytkářského průmyslu) udělila židli Cosm certifikaci Ergonomics Excellence.
Tato certifikace zařadila Cosm mezi klíčové produkty portfolia kancelářského sezení a může být velmi významným argumentem při výběru té pravé židle pro projekt.
Chci vědět více
FIRA International Ergonomics Excellence Award oceňuje společnosti, které navrhují a vyrábějí ergonomicky vynikající produkty zejména ty, které splňují a obecně překračují požadavky britských a evropských norem.
Chci vědět více
Herman Miller je jednou z předních inovativních firem v oblasti kancelářského vybavení.
Prohlédněte si všechny produkty na našem webu.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]