Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Naughtone
Novinka Hue. Seznamte se!
Nejvýznamnější událostí letošního roku na půdě Naughtone je uvedení produktu Hue. Produkt navržený tak, aby rozdělil prostor a zároveň využil prázdné zdi.
Prostor pro produktivitu
"Lidé nepotřebují krátké dynamické interakce složitě plánovat, pouze potřebují prostor, který podporuje jejich chování produktivním způsobem," říká designér Hue, Ric Frampton.

Hue dokáže dokonale využít úzké a nijaké prostory jako jsou například chodby. Tyto prostory se často nacházejí mimo zasedací místnosti a Hue tak může být ideálním útočištěm před i po schůzce.

Chci vidět více
Hue je k dispozici v několika variantách - standartní a vyvýšené provedení, široká škála textilií a povrchových úprav. Volitelný dělící panel navíc umožňuje produktu skutečně rozdělit prostor. Hue bude možné objednat od září 2019. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.
Kontaktujte nás
Hue ale nebylo jedinou novinkou letoška. Značka Naughtone představila v roce 2019 například luxusní lounge sezení Fiji nebo systém taburetů Lasso. Prohlédněte si všechny produkty Naughtone na našem webu a posuďte sami, který je nejpovedenější.
Všechny produkty Naughtone

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]