Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Sancal
Ocenění Interior Design 2018
Americký časopis Interior Design uděluje každoročně prestižní ocenění BOY (Best of Year).
V různých kategoriích oceňují designéry, architekty a výrobce z celého světa. Sancal získal cenu v rezidenční kategorii. Podívejte se, za jaký produkt!
Mullit
Cenu BOY získala židle Mullit, která má přezdívku "polštář s nohama". Její měkký sedák a opěradlo dělají ze sezení velmi příjemný zážitek.
Chci vědět více
Tea
Židle Mullit se tak připojila k dalším dvěma produktům značky Sancal, které ocenění BOY již dříve získaly. Jsou jimi křesla Tea a Tortuga.
Chci vědět více
Tortuga
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]