O-fice

Věřte tvrdým datům

O službě

Služba O-fice vám umožní přesně zmapovat, kvantifikovat a efektivně řídit kancelářské pracovní prostředí.

Znáte odpovědi na tyto otázky?
Chybí vám analytická data o tom, jak je váš současný prostor využívaný?
Jak často je konkrétní pracovní židle využita?
Kolik lidí se vystřídá ve vašich stále obsazených zasedacích místnostech?

Pomůžeme vám analyzovat data a díky nim efektivně využít váš pracovní prostor. Zaměřit se na činnosti, které podpoří aktivity podstatné pro vaši práci. Služba O-fice podpoří firemní kulturu, efektivitu a spokojenost vás – konečných uživatelů.

„O-fice poskytuje důležitá data. Spojení přesných senzorů, výkonných periferií, chytrých aplikací, serverového řešení a webové aplikace poskytuje odpovědi na otázky týkající se využití pracovních prostor. Je právě tato zasedací místnost využívaná? Jak často a jak se využití liší v průběhu různých období v roce i zcela konkrétních dní? Je židle přiřazená právě k tomuto pracovnímu místu využívaná denně a jak často?“

Stáhněte si informační brožuru ke službě O-fice.

 
 

 

Jak O-fice funguje

Řešení O-fice využívá senzory s bluetooth technologií k monitoringu pohybu objektů v kanceláři. Data se skrze tablety a speciální aplikaci ukládají na server a následně vyhodnocují. Přihlášením do přehledné webové aplikace vedoucí pracovníci snadno zjistí, zda jejich kancelářské prostory žijí tak, jak mají, nebo si zaslouží vyšší aktivitu.

Prohlédnete si například obsazenost zasedací místnosti za poslední týden, můžeme však jít daleko více do detailu. Velmi snadno navíc přidáte nového klienta, nahrajete půdorys kanceláře, spojíte objekty se senzory a můžete začít měřit. Vše je rychlé a intuitivní.

Mýty

Mýtus 1: Při dlouhodobých výzkumech respondenti uvádějí vytíženost kancelářských ploch 82-98%
Skutečnost 1: Během desítek měření napříč různými obory činností se výsledek vytíženosti pohybuje v rozmezí 19-37%. (neobsazenost standardního pracovního místa se pohybuje okolo 60%)

Mýtus 2: Náš provoz kanceláří je specifický a nelze na něj aplikovat obecné výzkumy o kancelářských plochách.
Skutečnost 2: Existuje deset základních modů práce (prohlédněte si více na www.livingoffice.cz), které pokrývají 98% pracovních činností v kanceláři. Díky datům ze služby O-fice si právě tato fakta můžete ověřit u vás.

Mýtus 3: Plochy našich kanceláří jsou připravené pro expanzi a žádné snížení jejich rozsahu není technicky možné.
Skutečnost 3: Při snížení celkové plochy o 15% dosáhnete až 25% úspory celkových nákladů, protože kupujete méně nábytku, méně svítíte… Počítejte s námi.

grafy

Hlavní výhody

Data služby O-fice mají široké využití. Dokážeme díky nim efektivně monitorovat reálné využití jednotlivých objektů v konceptu Living Office, ale poskytují nám také cenný materiál v případě relokace firmy či přestaveb a re-designování starých kanceláří.

Nasazení senzorů a sběr dat v současném rozložení nám pomůže navrhnout v případě nové kanceláře efektivnější a přitom kreativnější koncept. Díky „tvrdým“ datům tak budou nové kanceláře mnohem efektivnější, kompaktnější a tedy i levnější na provoz.

Inspirace

Kontakt

  • My: cre8 s.r.o., Květinková 2592/12a, 130 00 Praha 3

Jan Bastař
M +420 724 257 443 | jan@cre8.cz

Michal Havrda
M +420 603 506 256 | michal@cre8.cz

1448903235_facebook_circle_white

Chci nezávaznou schůzku: