Ohlédnutí za realizacemi roku 2021
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
acoustics ergonomics
 design environment
Ohlédnutí za realizacemi roku 2021
Povánoční čas je ideální dobou pro bilancování. Zanedlouhlo začne nový rok 2022 a s ním přijdou nové cíle, zážitky a zkušenosti. Pojďme se na chvíli zastavit a podívat se na to, co se nám povedlo v předchozím roce. Pro nás jsou to naše úspěšné realizace. Patří mezi ně například kanceláře mezinárodní firmy ZEBRA TECHNOLOGIES, interiér softwarové firmy Pipedrive, kancelářský fit-out společnosti Wargaming a mnohé další. 

Přejeme Vám úspěšný rok 2022.
Jan Bastař & Michal Havrda
LIVESPORT
Vítěz soutěže ICONIC AWARDS
Další úžasné patro v budově Aspira. Otevřený prostor s oddělenými boxy z netradičně použitého perforovaného plechu, vše propojeno koridorem, v němž je sladěna podlaha se stropními akustickými panely, a to tvarově i po stránce barevnosti. Vše citlivě doplněno začleněným osvětlením. Projekt obsadil první místo v prestižní mezinárodní soutěži ICONIC AWARDS.
POKRAČOVAT 
KOMERČNÍ BANKA 
Akustické budky Framery v hlavní roli
Komerční banka jde cestou inovací, a to nejen v IT oblasti internetového a mobilního bankovnictví, ale i v celkovém pojetí prostoru, ve kterém se setkává s klienty. Nová "mobilní" pobočka v Praze v Dejvicích je první pobočkou svého druhu. Dominantním prvkem jsou zejména akustické budky Framery, které poskytují kvalitní akusticky oddělené klientské zóny. 
POKRAČOVAT 
SCS SOFTWARE '21 
Interiér pro tvůrce legendárních her 
Plynule jsme navázali na projekt z roku 2017 a dodali nábytek a vybavení i do nových prostor společnosti SCS Software. Dominantní v novém interiéru je zejména nový typ chytrých budek Framery One a také stoly BuzziPicnic s drážkami pro mobilní telefony a tablety. Akustické řešení podporují produkty BuzziSpace a EchoJazz, které svou barevností prostor navíc i oživují.
POKRAČOVAT 
DALŠÍ PROJEKTY ROKU 2021
Facebook Instagram