Objevte značku Artome
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
acoustics ergonomics
 design environment
Objevte prezentační techniku nové generace.
Je čas pro Artome. 
Artome M10
Stvořen pro videokonference 
Oslňte publikum videokonference
Artome M10 je chytrý nábytek typu “plug and play” pro prezentace, videokonference a mnoho dalšího. Tento mobilní audiovizuální přístroj Artome M10 je vybaven vestavěným laserovým projektorem a špičkovým zvukovým systémem.
POKRAČOVAT 
V jednoduchosti je krása
Nejjednodušší řešení
Artome M10 je uživatelsky přívětivý a jednoduše obsluhovatelný přístroj. Pomůže vám proměnit jakékoliv prostředí v prostor pro prezentaci nebo výuku. Jako projekční plocha je zapotřebí pouze světlá stěna nebo plátno.
POKRAČOVAT 
Revoluce v prezentační technologii
Už žádné kabely a složité instalace
Jak osvobodit audiovizuální techniku od instalace? Tak zněla otázka, která vedla k zásadní myšlence revoluce v prezentační technologii. S Artome M10 odpadá nutnost projektování elektroinstalace a kabeláže. 
POKRAČOVAT 
VŠECHNY PRODUKTY CRE8
Facebook Instagram