Objevte naughtone novinky
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
acoustics ergonomics
 design environment
naughtone... navždy
Designér Ric Frampton vzpomíná na okamžik, kdy si uvědomil, že problémem designu je odpad. Nezáleželo na tom, jak krásný a luxusní výrobek byl, ale pokud nezačal proces navrhování s myšlenkou na konečnou životnost výrobku, neměl žádnou záruku, kde výrobek skončí.
Když ho společnost naughtone oslovila, aby pracoval na nové kolekci udržitelných sedacích souprav inspirovaných oblíbenou kolekcí Always, byla to dokonalá shoda. A výsledek? Kolekce Ever Chair and Sofa.
Kolekce Ever Chair and Sofa
Křeslo, dvoumístná pohovka nebo dokonce třímístné sofa? Zaleží jen na vás. Kolekce Ever Chair and Sofa nabízí všechny tři typy sezení v různých povrchových úpravách a barevných provedeních. Navržena je tak, aby ladila se stávajícím nábytkem naughtone, například s kolekcí Always. Díky svým jednoduchým křivkám a živé barevné paletě se hodí do nejrůznějších prostor.
Ever Sofa
Ever Sofa vás nadchne nejen svým hravým designem, ale i dokonalým komfortem. K dispozici je hned v několika barvách a její podnoží může být dřevěné nebo ocelové. 
POKRAČOVAT
Ever Chair 
Křeslo Ever Chair může být doplňkem k Ever Sofa, ale sluší mu to, i když stojí samostatně. A to třeba v pracovně. Svým neotřelým designem oživí a zároveň zútulní každý prostor. 
POKRAČOVAT
Máme pro vás...
Sledujte nás
a objevujte novinky jako první!
SLEDOVAT 
VŠECHNY PRODUKTY CRE8
Facebook Instagram