Objevte skandinávskou značku HAY
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
acoustics ergonomics
 design environment
HAY... Dánská ikona z 50. a 60. let
s novodobou myšlenkou
Objevte novinky ikonické dánské značky Hay, která je výrobcem nábytku a doplňků ve skandinávském stylu. Vytvořte si pohodlné prostředí s dokonalou atmosférou. Hay čerpá inspiraci v oblasti architektury a módy.
Quilton Sofa
Sofa Quilton se stane centrálním bodem Vašeho domova či pracovního prostředí. Získá si vás svou flexibilitou modulárního systému a velkorysými rozměry a hlavně vyjímečným pohodlím. Díky jemně propracovaným detailům připomíná deku. 
POKRAČOVAT
Kolekce Arcs
Belgické renomované designérské duo Muller Van Severen navrhlo pro značku HAY kolekci Arcs. Nástěnné lampy a stínidla Arcs dodají každému prostoru barvu, tvar i světlo. Stínidlo Arcs je určeno k použití jako závěsná i stolní lampa.
POKRAČOVAT
New Order 2.0 
Systém New Order 2.0 se umí přizpůsobit neustále se měnícím požadavkům na pracovní prostředí. Kdo stojí za jeho návrhem? Tým Hay společně s designérem Stefanem Diezem. Regálový systém New Order 2.0 nabízí neomezené množství kombinací a velikostí.
POKRAČOVAT
Mohlo by Vás zajímat...
Sledujte nás
a objevujte novinky jako první!
SLEDOVAT 
VŠECHNY PRODUKTY CRE8
Facebook Instagram